Home › Wybor kredytow gotowkowych

Wybor kredytow gotowkowych

Z kredytów gotówkowych korzysta bardzo dużo ludzi. Problem polega na tym, że mało, kto sprawdza umowy, które podpisuje. Wydaje nam się, że to, co widzimy w reklamie jest prawdą i tym się kierujemy. Według reklam to te kredyt praktycznie są za darmo i na pewno opłaca nam się je zaciągać. Niestety, ale w rzeczywistości to wszystko wygląda całkowicie inaczej. Takie kredyty są mało dla nas opłacalne, bo jeśli się zliczy RSSO to wychodzi, że płacimy za to bardzo, ale to bardzo dużo. Nie patrzymy jedynie na reklamę gdzie kredyt jest na poziomie pięciu procent, bo wtedy na pewno prowizja będzie kilkanaście procent. Łatwo wyliczyć ile to wyjdzie z dziesięciu tysięcy złotych. 

Skąd mam wiedzieć, który kredyt wybrać?

To bardzo dobre pytanie i odpowiedzi na nie udzieli nam profesjonalny doradca finansowy. To będzie osoba, która jest bardzo boryka się w kredytach, dlatego jest w stanie nam pomóc. Doradzi, który z banków ma ofertę dla nas najkorzystniejszą i do kogo się zgłosić. Skoro można iść bezpośrednio do banku to, po co tracić czas na pośredników? Pamiętajmy, że takie firmy często mogą nas próbować oszukać, dlatego trzeba się wszystkiego o kredytach dowiedzieć, a wtedy nie wpadniemy w pułapkę. Doradca finansowy będzie miał zestawienie wszystkich kredytów, jakie są dostępne w naszym kraju. Powie nam, jakie są warunki i czy dostaniemy taki kredyt. Warto się tego wszystkiego słuchać, bo możemy naprawdę wiele na tym zyskać. 

money-1235656_640.jpg

My za często podejmujemy decyzje na szybko i później długimi latami za to płacimy, a przecież nie o to nam chodzi. Chcemy przecież uzyskać jak najwięcej pieniędzy dla siebie, ale też nie chcemy za to wszystko dużo płacić. W Polsce oprocentowanie kredytów jest na bardzo wysokim poziomie. Dotyczy to nie tylko kredytu gotówkowego, ale również hipotecznego.  Mało, komu się opłaca zaciągać taki kredyt, ale często nie jesteśmy świadomi, że te warunki są dla nas najgorszymi z najgorszych.

Wszystkie najważniejsze informacje na temat opłacalności kredytów znajdziemy na http://www.strzylak.pl